Toyota Ja-Now-An Sp. z o.o., ul. Knurowska 8, Zabrze, tel. 32 276 27 70, kom. 698 989 995, 602 492 227

Trwa już Toyota wyprzedaż rocznika 2017!

Chcesz kupić nowy samochód? A może potrzebujesz auta do celów służbowych? Jeśli szukasz nowoczesnego i ekonomicznego pojazdu, wybierz Toyotę.  W naszym salonie ruszyła już Toyota wyprzedaż rocznika 2017. To idealny sposób na kupienie niezawodnego modelu auta w atrakcyjnej cenie!

Sprawdź nasz artykuł i zobacz, jakie modele czekają na Ciebie w naszym salonie w Zabrzu.


Toyota wyprzedaż rocznika – oferta dla osób prywatnych i firm

Dla Toyoty rok 2017 był nadzwyczaj udany, szczególnie odnieśliśmy sukces, jeśli chodzi o sprzedaż samochodów hybrydowych. Zanotowaliśmy duże zainteresowanie hybrydami, a szczególnym uznaniem cieszy się Toyota C-HR. Ten model zawitał w salonach Toyoty dopiero w styczniu tego roku, a już został przez Was doceniony!

Jeśli interesuje Cię Toyota C-HR lub inne auto hybrydowe, to na pewno ucieszysz się z informacji, że znajdziesz hybrydy w ofercie: Toyota wyprzedaż rocznika! Stawiając na tę opcję, staniesz się właścicielem nie tylko auta sprawdzonej marki, ale też uzyskasz atrakcyjne rabaty (w tym nawet do 28 tys. zł!).

Wyprzedaż Toyota – poznaj ofertę naszego salonu

Toyoty C-HR nie sposób pomylić z żadnym innym autem. Charakterystyczna sylwetka przeniesiona wprost z modelu koncepcyjnego to esencja dynamiki i miejskiego stylu. Wyjątkowe jest również wnętrze wykonane z materiałów najwyższej jakości. Ambientowe podświetlenie LED w kabinie oraz deska rozdzielcza wyprofilowana w stronę kierowcy oferują komfort, którego oczekujesz. Toyotę C-HR możesz kupić już od 82 900 zł, uzyskując nawet rabat do 14 500 zł!

 

 

Nowa Toyota Auris to auto, któremu nie będziesz w stanie się oprzeć. Jego odważna i dynamiczna linia przyciąga spojrzenia, a przestronne, wysokiej jakości wnętrze to połączenie świetnego wyglądu i wygody. Zapewniający niezwykłą elastyczność napęd hybrydowy oraz zaawansowane silniki w wersji benzynowej lub diesla gwarantują niezapomniane wrażenia podczas jazdy. Toyota wyprzedaż rocznika 2017 pozwala Ci kupić ją już od 57 900 zł! Oprócz tego możesz uzyskać korzystny rabat nawet do 11 tys. zł!

 

 

Toyota Prius, pierwszy na świecie masowo produkowany samochód z napędem hybrydowym, zmienił oblicze motoryzacji, popularyzując hybrydy, które stały się ważną częścią rynku motoryzacyjnego. IV generacja Priusa z ulepszonym układem hybrydowym oferuje jeszcze więcej korzyści: doskonałe doświadczenia z jazdy, niezrównaną oszczędność paliwa i odważny design na zewnątrz i w środku. Toyota Prius to triumf technologii i nowe wcielenie ikony aut hybrydowych. Już teraz możesz ją kupić od 122 900 zł, uzyskując nawet rabat 8 900 zł!