Toyota Ja-Now-An Sp. z o.o., ul. Knurowska 8, Zabrze, tel. 32 276 27 70, kom. 698 989 995, 602 492 227

Serwis Toyoty - sprawdź nasze usługi

Chcesz, by twoje auto było utrzymane w bardzo dobrym stanie technicznym i służyło na cale lata? Jeśli tak, skorzystaj z naszych usług. Dowiedz się, dlaczego serwis ASO jest dużo lepszym rozwiązaniem od naprawy w niezależnych warsztatach.


Doświadczona kadra

Motoryzacja to dziedzina, która bardzo szybko się rozwija. Wciąż powstają nowe rozwiązania, które sprawiają, że auta są ekonomiczne, ale także bardzo zaawansowane technologicznie. Żeby je dobrze serwisować, trzeba się na tym znać. W serwisach ASO pracuje doświadczona kadra, która systematycznie przechodzi wszelkie potrzebne szkolenia organizowane przez producenta. Dzięki temu  jest w stanie dobrze wykonać usługi serwisowe. Takich standardów nie ma w niezależnych serwisach, które w większości wypadków, nie dbają o kompetencje pracowników. W efekcie często zdarza się, że prace są nierzetelnie realizowane i mogą nawet doprowadzić do uszkodzenia pojazdu.

Profesjonalne narzędzia i sprzęt

Serwis Toyoty to także profesjonalne narzędzia i sprzęty dopasowane do konkretnych modeli pojazdów. Dzięki temu wykonywane  przez mechaników usługi są bardzo precyzyjne. Lepsza  jest także diagnostyka, bo oprogramowanie komputerowe jest na bieżąco aktualizowane i dostosowywane do najnowszych rozwiązań technologicznych. To powoduje, że serwisant jest w stanie szybko zdiagnozować usterkę i skutecznie ją wyeliminować. Ty  z kolei zyskujesz pewność, że wyjeżdżasz w trasę w pełni sprawnym pojazdem i nie stanowisz zagrożenia dla pozostałych uczestników ruchu drogowego.

Dopasowane komponenty

Zaletą napraw w serwisach ASO są bardzo dobre komponenty. Jeśli potrzeba wymienić części stosuje się oryginalne elementy bądź też zamienniki zalecane przez producenta. To gwarantuje, że auto będzie niezawodne i w pełni sprawne. Prawidłowe części to optymalna eksploatacja samochodu. Dzięki nim pojazd będzie służył przez wiele lat. Również płyny eksploatacyjne, jak np. olej są bardzo dobrej jakości.

Jasne zasady współpracy

Zaletą serwisów ASO są jasne zasady współpracy. Mechanik na miejscu diagnozuje usterkę i przedstawia kosztorys dzięki czemu kierowca nie jest niczym zaskoczony. W przypadku wykrycia dodatkowych wad właściciel jest o tym informowany przed rozpoczęciem naprawy. Dodatkowo wszystkie czynności serwisowe są na bieżąco zapisywane. To sprawia, że łatwiej jest wykryć wszelkie nieprawidłowości. To także ułatwienie przy sprzedaży samochodu. Potencjalny kupiec jest w stanie zapłacić więcej, jeśli będzie wiedział, że auto jest utrzymane w dobrym stanie, a taką gwarancję daje serwis Toyoty.