Toyota Ja-Now-An Sp. z o.o., ul. Knurowska 8, Zabrze, tel. 32 276 27 70, kom. 698 989 995, 602 492 227

O nas

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny Toyota

Serwis mechaniczny w naszej stacji dysponuje ośmioma stanowiskami obsługi oraz siedmioma wykwalifikowanymi mechanikami. Wykonujemy wszystkie naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne. Do pracy podchodzimy z należytą starannością. Dysponujemy zespołem pracowników, którzy profesjonalnie traktują swoje obowiązki. Zdobyte przez lata doświadczenie pozwala na trafną i szybką diagnozę usterki. Co za tym idzie – skuteczną naprawę. Nie boimy się nowych wyzwań. Uważamy, że na jakość serwisu Toyota wpływa również dobra współpraca, dlatego informujemy o postępach prac możliwie jak najszybciej. Wiemy, jak ważny jest czas - wykonujemy usługi terminowo i staramy się dopasować do grafiku klientów.

Doświadczenie i profesjonalna obsługa serwisu

Serwis rozpoczął działalność jeszcze pod koniec lat dziewięćdziesiątych. Do dziś wypracował sobie dobrą opinię u klientów jako miejsce o miłej i profesjonalnej obsłudze zapewnionej przez wysokiej klasy specjalistów o wieloletnim stażu i głębokiej wiedzy z zakresu technologii i standardów TOYOTY. Dzięki temu co roku przybywa coraz więcej zadowolonych klientów, którzy nie tylko regularnie korzystają z naszych usług, ale również polecają nas innym. Stale podnosimy jakość serwisu. Zaopatrujemy się w nowoczesny sprzęt diagnostyczny. Wszystko po to, by wykonywać naprawy najlepiej jak się da. Żeby dotrzeć szerokiego grona kierowców, prowadzimy działalność na terenie kilku miast. Serwis samochodowy Toyota Zabrze, Gliwice, Ruda Śląska świadczony jest na najwyższym poziomie.

Szkolimy naszych serwisantów i mechaników

Aby raz wypracowana opinia nie straciła na wartości, nasi pracownicy stale doskonalą swoje umiejętności na szkoleniach i kursach organizowanych przez firmę TOYOTA MOTOR POLAND. Nasz serwis samochodowy Toyota Zabrze, Gliwice, Ruda Śląska wykonuje naprawy szybko i skutecznie. Wiemy, jak ważny jest ciągły rozwój i poszerzanie wiedzy, dlatego zaufało nam już tysiące kierowców. Motoryzacja to prężnie rozwijająca się branża. Stale powstają nowe rozwiązania technologiczne, które sprawiają, że samochody znacznie mniej spalają, a do tego nie wydzielają tylu szkodliwych dla środowiska substancji. Żeby być na bieżąco ze wszystkimi najnowszymi odkryciami, musimy stale poszerzać nasze kwalifikacje i uczyć się nowych rzeczy.