Toyota Ja-Now-An Sp. z o.o., ul. Knurowska 8, Zabrze, tel. 32 276 27 70, kom. 698 989 995, 602 492 227

Hotel opon w Zabrzu - postaw na wygodę!

Wymieniłeś opony zimowe na letnie, jednak masz problem z ich przechowaniem? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Proponujemy postawić nasz hotel opon w Zabrzu. Dzięki tej usłudze nie musisz martwić się brakiem miejsca w garażu lub kombinować , jak przechować opony. Wybierz nasz hotel opon i postaw na wygodę.

Hotel opon – dlaczego warto postawić na to rozwiązanie?

Czym jest hotel opon? To propozycja dla wszystkich osób, które mają problemy z przechowywaniem opon. Jeśli nie posiadasz odpowiednich warunków, przez co opony będą narażone na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych lub nie masz miejsca w garażu , to hotel opon w Zabrzu będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. Dlaczego? Po pierwsze, opony będą całkowicie bezpieczne i nie musisz obawiać się tego, że ktoś może „przywłaszczyć” sobie komplet dobrych opon. Po drugie, wszystkie opony są przechowywane w odpowiednim pomieszczeniu, które ma zapewnioną właściwą temperaturę oraz poziom wilgotności. Ponadto opony będą też przewietrzane. Kolejnym argumentem, który przemawia za tą opcją, jest wygoda korzystania. Pracownicy serwisu zadzwonią do Ciebie, by przypomnieć o terminie wymiany opon, dzięki czemu nie musisz martwić się tym, że nie wymienisz ich na czas.

Postaw na wygodę i wybierz nasz hotel opon w Zabrzu

Przechowywanie kompletu opon samochodowych w wielu przypadkach wiążę się z niedogodnościami. Wielu z nas ma problem z brakiem odpowiedniej ilości miejsca w garażu lub piwnicy. W momencie, w którym zabraknie miejsca, zaczyna się szukanie wolnej przestrzeni, w której opony będą nie tylko bezpieczne, ale też odpowiednio przechowane. Warto w takiej sytuacji postawić na hotel opon. To rozwiązanie gwarantuje Ci nie tylko bezpieczeństwo, ale też wygodę. Wiadome jest to, że po każdym sezonie komplet opon samochodowych powinien być sprawdzony pod względem stanu technicznego. Oddając komplet do hotelu opon w Zabrzu, masz pewność, że nasi specjaliści z serwisu Toyoty nie tylko ocenią prawidłowo ich stan, ale w razie potrzeby zaoferują naprawę ogumienia w korzystnej cenie.