Toyota Ja-Now-An Sp. z o.o., ul. Knurowska 8, Zabrze, tel. 32 276 27 70, kom. 698 989 995, 602 492 227

Czym jest hotel opon?

Zastanawiasz się, gdzie przechować opony? A może Twój garaż nie jest w stanie pomieścić dodatkowego kompletu? To nie żaden problem! Teraz możesz skorzystać z hotelu dla opon.

Chcesz skorzystać z hotelu opon? Skontaktuj się z nami.

Hotel opon – po co, jak, dla kogo?

Hotel opon to propozycja dla osób, które mają problem z przechowywaniem opon. Dzięki tej usłudze nie musisz się już martwić o to, że opony będą narażone na niekorzystne warunki atmosferyczne, przez co stracą swoje właściwości. Nie przejmujesz się też, że ktoś może „przywłaszczyć” sobie komplet dobrych opon. Za to wszystko odpowiada usługodawca. To właśnie na jego głowie leży, by opony były trzymane w odpowiednim pomieszczeniu, w którym będą miały zapewnioną właściwą temperaturę i poziom wilgotności. Opony będą też przewietrzane. Warto dodać, że takie rozwiązanie jest bardzo wygodne. Pracownicy serwisu dzwonią i przypominają, by przyjechać do nich na wymianę. Ty nie musisz sobie zawracać tym głowy. Tym samym masz gwarancję pełnego bezpieczeństwa. W końcu opony to jedyna część samochodu, która bezpośrednio styka się z nawierzchnią i to właśnie od niej, w dużej mierze, zależy bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów. Czym jest hotel opon? To przede wszystkim wygoda.

 

Czym jest hotel opon i dlaczego warto tam trzymać ogumienie?

Przechowywanie kompletu opon samochodowych często wiążę się z niedogodnościami. Pierwszą i najczęściej spotykaną z nich jest brak odpowiedniej ilości miejsca. W momencie, gdy w garażu bądź piwnicy zabraknie Ci przestrzeni na opony lub koła, zaczynają się problemy. Musisz poszukać innego miejsca. Hotel opon idealnie się do tego nadaje.  Nie tylko jest tam wiele przestrzeni, ale także masz pewność, że komplet opon albo kół zostanie ułożony we właściwy sposób, dzięki czemu nie ulegnie uszkodzeniu lub odkształceniu. Po każdym sezonie komplet opon samochodowych powinien być sprawdzony pod względem stanu technicznego. Drobne usterki bardzo często da się naprawić, a specjaliści z serwisu Toyoty mogą nie tylko prawidłowo ocenić ich stan, ale również zaproponować, w razie potrzeby, naprawdę ogumienia w naprawdę atrakcyjnej cenie.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania hotelu opon mieszkańców Zabrza, Gliwic czy Rudy Śląskiej.